17 July 2019 -->

Tournament calendar

   Number Time Home team Away team Result Field Phase Age class Group

B16

 

30 March 2018

   1 09:30 FC VAULX EN VELIN C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B16 2
   2 10:30 DARTFORD FC ( B ) ELCHE ELITE C.F. 1 - 0 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B16 2
   3 11:30 DARTFORD FC ( A ) FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B16 1
   4 12:30 HERCULES C.F. SAD CAVALRY PARK SC 1 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B16 1
   5 16:00 ELCHE ELITE C.F. FC VAULX EN VELIN 1 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B16 2
   6 17:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM DARTFORD FC ( B ) 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B16 2
   7 18:00 CAVALRY PARK SC DARTFORD FC ( A ) 0 - 1 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B16 1
   8 19:00 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. HERCULES C.F. SAD 0 - 5 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B16 1
 

31 March 2018

   9 11:30 FC VAULX EN VELIN DARTFORD FC ( B ) 2 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B16 2
   10 11:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM ELCHE ELITE C.F. 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B16 2
   11 12:30 DARTFORD FC ( A ) HERCULES C.F. SAD 1 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B16 1
   12 12:30 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. CAVALRY PARK SC 0 - 1 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B16 1
   13 17:00 HERCULES C.F. SAD ELCHE ELITE C.F. 6 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 11 a side (1) Play offs B B16 Semi-finals
   14 18:00 FC VAULX EN VELIN FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 1 - 0 Benidorm - C.D. Guillermo Amor - 11 a side (1) Play offs B B16 Semi-finals
   16 18:00 DARTFORD FC ( A ) DARTFORD FC ( B ) 3 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Play offs A B16 Semi-finals
   17 18:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM CAVALRY PARK SC 1 - 0 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Play offs A B16 Semi-finals
 

01 April 2018

   15 12:00 HERCULES C.F. SAD FC VAULX EN VELIN 9 - 2 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Play offs B B16 Final
   18 12:00 DARTFORD FC ( A ) C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Play offs A B16 Final

B14

 

30 March 2018

   19 09:30 C.F. LA NUCIA CALPE C.F. 1 - 7 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B14 2
   20 10:30 FC VAULX EN VELIN ( A ) U.D. ALTEA 15 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B14 2
   21 11:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM FC VAULX EN VELIN ( B ) 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B14 1
   22 12:30 D.A.V. SANTA ANA VILLAJOYOSA C.F. 1 - 1 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B14 1
   23 16:00 U.D. ALTEA C.F. LA NUCIA 0 - 9 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B14 2
   24 17:00 CALPE C.F. FC VAULX EN VELIN ( A ) 2 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B14 2
   25 18:00 FC VAULX EN VELIN ( B ) D.A.V. SANTA ANA 0 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B14 1
   26 19:00 VILLAJOYOSA C.F. C.F. CIUDAD DE BENIDORM 3 - 1 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B14 1
 

31 March 2018

   27 09:30 FC VAULX EN VELIN ( A ) C.F. LA NUCIA 9 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B14 2
   28 09:30 U.D. ALTEA CALPE C.F. 0 - 11 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B14 2
   29 10:30 FC VAULX EN VELIN ( B ) VILLAJOYOSA C.F. 0 - 6 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Group stage B14 1
   30 10:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM D.A.V. SANTA ANA 0 - 2 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Group stage B14 1
   31 16:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM U.D. ALTEA 10 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Play offs B B14 Semi-finals
   32 16:00 C.F. LA NUCIA FC VAULX EN VELIN ( B ) 1 - 3 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Play offs B B14 Semi-finals
   34 17:00 VILLAJOYOSA C.F. FC VAULX EN VELIN ( A ) 2 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Play offs A B14 Semi-finals
   35 17:00 CALPE C.F. D.A.V. SANTA ANA 0 - 5 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Play offs A B14 Semi-finals
 

01 April 2018

   33 10:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM FC VAULX EN VELIN ( B ) 7 - 2 La Nucia - Polideportivo - 11 a side (1) Play offs B B14 Final
   36 10:30 VILLAJOYOSA C.F. D.A.V. SANTA ANA 0 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 11 a side (1) Play offs A B14 Final

B12

 

30 March 2018

   37 10:30 VALENCIA CRACKS VILLAJOYOSA C.F. 1 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   38 10:30 E.F. EL OLIVO DE COSLADA CALPE C.F. 3 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   39 10:30 D.A.V. SANTA ANA STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) 2 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   40 11:30 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) E.M.F. ALTEA 2 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   41 17:00 VILLAJOYOSA C.F. D.A.V. SANTA ANA 4 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 1
   42 17:00 STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) VALENCIA CRACKS 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 1
   43 18:00 CALPE C.F. STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) 0 - 11 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   44 19:00 E.M.F. ALTEA E.F. EL OLIVO DE COSLADA 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 2
 

31 March 2018

   45 12:30 STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) VILLAJOYOSA C.F. 0 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   46 12:30 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) E.F. EL OLIVO DE COSLADA 5 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   47 12:30 D.A.V. SANTA ANA VALENCIA CRACKS 1 - 4 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   48 12:30 E.M.F. ALTEA CALPE C.F. 6 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   49 18:00 D.A.V. SANTA ANA CALPE C.F. 4 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B12 Semi-finals
   50 18:00 E.F. EL OLIVO DE COSLADA STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs B B12 Semi-finals
   52 18:00 VILLAJOYOSA C.F. E.M.F. ALTEA 4 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B12 Semi-finals
   53 18:00 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) VALENCIA CRACKS 0 - 3 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B12 Semi-finals
 

01 April 2018

   51 12:15 D.A.V. SANTA ANA E.F. EL OLIVO DE COSLADA 5 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B12 Final
   54 12:15 E.M.F. ALTEA VALENCIA CRACKS 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B12 Final

B10

 

30 March 2018

   55 11:30 K.A.C.M MONTAGU AND NORTH FENHAM BC 0 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B10 1
   56 11:30 D.A.V. SANTA ANA STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) 4 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   57 12:30 POLLOK FC C.F. LA NUCIA 1 - 9 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 2
   58 12:30 STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) ELCHE ELITE C.F. 0 - 4 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 2
   59 18:00 MONTAGU AND NORTH FENHAM BC D.A.V. SANTA ANA 3 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B10 1
   60 18:00 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) K.A.C.M 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   61 19:00 ELCHE ELITE C.F. POLLOK FC 7 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B10 2
   62 19:00 C.F. LA NUCIA STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) 8 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 2
 

31 March 2018

   63 11:30 POLLOK FC STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) 3 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 2
   64 11:30 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) MONTAGU AND NORTH FENHAM BC 4 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B10 1
   65 11:30 C.F. LA NUCIA ELCHE ELITE C.F. 5 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 2
   66 11:30 D.A.V. SANTA ANA K.A.C.M 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 1
   67 17:00 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) STAKEFORD JUNIORS FC ( B ) 7 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B10 Semi-finals
   68 17:00 POLLOK FC K.A.C.M 3 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs B B10 Semi-finals
   70 17:00 D.A.V. SANTA ANA ELCHE ELITE C.F. 4 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B10 Semi-finals
   71 17:00 C.F. LA NUCIA MONTAGU AND NORTH FENHAM BC 2 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B10 Semi-finals
 

01 April 2018

   69 10:45 STAKEFORD JUNIORS FC ( A ) POLLOK FC 11 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B10 Final
   72 10:45 D.A.V. SANTA ANA C.F. LA NUCIA 5 - 6 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B10 Final

B8

 

30 March 2018

   73 10:30 STAKEFORD JUNIORS FC E.M.F. ALTEA 2 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B8 1
   74 11:30 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( B ) C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 10 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B8 1
   75 12:30 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( A ) C.D. POLOP 0 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B8 2
   76 12:30 D.A.V. SANTA ANA C.F. LA NUCIA 4 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B8 2
   77 17:00 E.M.F. ALTEA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( B ) 5 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B8 1
   78 17:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM STAKEFORD JUNIORS FC 2 - 7 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B8 1
   79 18:00 C.F. LA NUCIA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( A ) 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B8 2
   80 19:00 C.D. POLOP D.A.V. SANTA ANA 1 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B8 2
 

31 March 2018

   81 10:30 STAKEFORD JUNIORS FC FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( B ) 15 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B8 1
   82 10:30 E.M.F. ALTEA C.F. CIUDAD DE BENIDORM 2 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Group stage B8 1
   83 10:30 D.A.V. SANTA ANA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( A ) 4 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B8 2
   84 10:30 C.F. LA NUCIA C.D. POLOP 0 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B8 2
   85 16:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( A ) 3 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B8 Semi-finals
   86 16:00 C.F. LA NUCIA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. ( B ) 9 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (2) Play offs B B8 Semi-finals
   88 16:00 STAKEFORD JUNIORS FC C.D. POLOP 5 - 3 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs A B8 Semi-finals
   89 16:00 D.A.V. SANTA ANA E.M.F. ALTEA 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs A B8 Semi-finals
 

01 April 2018

   87 09:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM C.F. LA NUCIA 5 - 4 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B8 Final
   90 09:30 STAKEFORD JUNIORS FC D.A.V. SANTA ANA 2 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B8 Final